• En Düşük 7°C, En Yüksek 22°C, Az Bulutlu / Adana
  • Çarşamba, 11 Kasım 2020

Siyaset Kategorisi

Hüseyin Sözlü'den Başkan Avcı'ya ziyaret

Geçtiğimiz dönem MHP'den Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hüseyin Sözlü yeniden MHP Adana İl Başkanlığına seçilen Bünyamin Avcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

26 Eylül'de yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Adana Il Başkanlığı'nın 13. Olağan Kongresi'nde yeniden başkanlığa seçilen Bünyamin Avcı'ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Son olarak bugün il binasına gelen önceki dönem Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, Başkan Bünyamin Avcı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

TÜRKİYE DİPLOMASİYİ ÖĞRENDİ

Ziyaret esnasında yerel ve ülke gündemine dair sohbet ve değerlendirmeler yapıldığı öğrenildi. Sözlü, Türkiye'nin izlediği diplomasiyi övdü.

Sözlü, sohbet esnasında bir soru üzerine "Türkiye'nin Azerbaycan'ın işgal altındaki topraklarını bağımsızlığına kavuşturma mücadelesine verdiği deteği takdir ediyorum. Türkiye artık hem sahada hem de masada etkin bir mücadele veren ülke konumunda. Diplomasinin de nasıl kullanılacağını çok iyi öğrendi. Artık Türkiye diplomasinin kralını yapıyor." dedi.

CUMHUR İTTİFAKI HER DAİM GÜVEN VERİYOR

Bünyamin Avcı da teşekkür ederek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Avcı, "Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli'nin liderliğinde Milliyetçi Hareket Partisi, ülkemizin verdiği milli beka mücadelesinin sonuna kadar arkasında durmaktadır. Cumhur İttifakı, Devletimizin her alanda karşılaştığı zorlukları aşma konusunda sağlam bir dayanışma içindedir. Doğu Akdeniz, Suriye, Dağlık Karabağ, Libya gibi sahalarda ve içeride PKK'ya yönelik etkin mücadelede Sayın Liderimizin ve Partimizin zerre karşılık beklemeden verdiği destek çok anlamlıdır. Milletimiz de bunu takdir etmektedir. Allah Devletimize, Milletimize zeval vermesin." dedi.

Ziyaret esnasında parti yöneticileri de bulundu.

 

Hüseyin Sözlü'den Başkan Avcı'ya ziyaret

Bir ilde daha 65 yaş üstü vatandaşlara kısıtlama Önceki Haber

Bir ilde daha 65 yaş üstü vatandaşlara kısıtlama

Başkan Uludağ: Demokrasi mücadelesiyle öne çıkan tüm muhtarlarımızın yanındayız Sonraki Haber

Başkan Uludağ: Demokrasi mücadelesiyle öne çıkan tüm muhtarlarımızın yanındayız

Yorum Yaz