• En Düşük 7°C, En Yüksek 22°C, Az Bulutlu / Adana
  • Çarşamba, 11 Kasım 2020

Siyaset Kategorisi

Adana Avşarlar Dernek Yönetimi 13.'sü yapılan MHP Adana İl Kongresi sonucu yeniden başkanlığa seçilen Bünyamin Avcı'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yapılan ziyarette Dünya kamuoyunun gündeminde olan Azerbaycan'a ait Dağlık Karabağ bölgesinin Ermenistan'ın işgalinden kurtarılma mücadelesi ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanlığı seçimleri konuşuldu.

Ayrıca ADANA'da ki şehirleşme sıkıntıları, kentsel dönüşüm sorunları, Göç meselesi ve 50 yıldır yanlış uygulanan imar uygulamaları ele alındı. Yapılan 13. Olağan Adana İl Kongresi'nin demokrasi şöleni eşliğinde geçtiğini ve diğer siyasi partiler ile STK kuruluşlarına örnek olması gerektiği vurgulandı.

SAYIN BAHÇELİ YOL GÖSTERİCİDİR

Ülke meselelerinin de ele alındığı ziyarette Avşarlar Dernek Yönetimi "Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'nin Türkiye'nin gelecek vizyonunda belirleyici ve yol gösterici tavırlarını takdirle karşılıyoruz. MHP'nin siyasi yol haritasından son derece memnunuz. Cumhur İttifakı ile taçlanan bu birlikteliği sonuna kadar destekliyoruz." diyerek MHP Lideri Bahçeli'nin yerli ve Milli duruşunun her daim yanında olduklarını söylediler.

HAYIRLI OLSUN

Yeniden MHP’nin Adana İl Başkanı seçilen Bünyamin AVCI'ya hayırlı olsun diyerek başarılı bir dönem geçirmesi temennisinde bulunan Adana Avşarlar Derneği'nin hayırlı olsun ziyaretinde, dernek başkanları ve MHP İl Başkan Yardımcısı Veysel KOKAÇYA‘da hazır bulundu.

Avşarlar Derneği'nden MHP İl Başkanına hayırlı olsun ziyareti

Cumhurbaşkanı Tatar: Anavatanım Türkiye'ye laf ettirmem Önceki Haber

Cumhurbaşkanı Tatar: Anavatanım Türkiye'ye laf ettirmem

Kendini ralli pistinde sanan terörist 2 insanı katletti Sonraki Haber

Kendini ralli pistinde sanan terörist 2 insanı katletti

Yorum Yaz